Jūsų investicija į
pagrindinį rinkodaros įrankį
VERSLO PORTRETAS
Kodėl verslo portretas yra svarbūs?
Verslas keičiasi. Tiesioginiai susitikimai yra retesni, tačiau žmogiškieji ryšiai ir toliau teikiami pardavimus ir sėkmingus verslo santykius. Verslo portretas mūsų studijoje yra daug daugiau nei tik nuotrauka - tai rinkodaros įrankis. Beveik tikrai, kad prieš tai, kai žmonės susisieks su jumis, jūsų būsimi klientai ištirs, kaip jūs atrodote, norėdami pamatyti, su kuo jie bendradarbiaus. Dalykinis portretas pristato jus visose socialinėse platformose, tokiose kaip LinkedIn, Facebook ir Instagram.
Imonių svetaines dabar prideda savo darbuotojų nuotraukas, tai padėda draugiškam įmonių pristatimui. Turint vieno stiliaus nuotraukas, jūsų komanda atrodo profesionaliai ir vieningai. Aukštos kokybės portretai rodo, kad jūs rūpinatės savo verslo įvaizdžiu, todėl rūpinatės savo darbui.
Profesionalus portretas suteiks savo darbuotojams pasididžiavimo jausmą. Jie gerai jaučiasi dėl savo darbo vietos ir vaidmens įmonėje.
Daugelis profesionalų pasirenka įterpti nuotrauką į savo elektroninio pašto parašą. Derėjimas su visomis šiomis profilio nuotraukomis sukurs tvirtas jūsų įmonės prekės ženklo įvaizdį.
Fotostudijos Vadovas
Aleksey Kotin

Kodėl verta rinktis mus?

Kompetencija

Kadangi fotografuojame savo studijoje, turime galimybę nuolat tobulinti savo lygį.
Verslo portreto žanrui reikia puikiai valdyti apšvietimo įrangą ir suprasti šviesą.
Techninė tobulybė

Mes naudojame vidutinio formato kamerą, kuris užtikrina neįtikėtinas detales ir dinaminį diapazoną. Nuotraukas galite naudoti ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir spausdinti beveik bet kokio dydžio. Šveicariška Elinchrom įranga suteikia idealią šviesą.
Individualus požiūris ir užduočių sprendimas
Mes visada išklausysime jūsų pageidavimus, kad galėtume rasti patogiausią sprendimą, pradedant fotografavimo laiku ir vieta, baigiant nuotraukų retušavimą.
Klientų pageidavimu dirbame kartu su makiažo meistru ir stilistu.
MŪSŲ DARBŲ PAVYZDŽIAI

VERSLO PORTRETŲ KAINA
(pagal užklausą apskaičiosime nestandartinę fotosesiją)

Eskpresas
Standartas
Pro
Verslo
Nuotraukų skaičius
3
5
10
Pagal užduotį
Fotografavimo laikas
iki 30 minučių
1 valanda
2 valandos
pagal užklausą
Skirtingi fonai
Kaina
50
70 €
120 €
Sutartinė
PAPILDOMAI
Makiažas
nuo 30 €
nuo 30 €
nuo 30 €
nuo 20 €
Stilistas
nuo 100 €
Sutartinė
D.U.K.
Ar fotografuojate įmonės darbuotojų kliento biure?
Taip. Esame patyrę, įrengti klientų biuruose verslo portretų studiją. Kadangi aukštos kokybės verslo portreto negalima padaryti be apšvietimo įrangos, su savimi atgabename visą reikiamą šviesą. Jei reikia, pateikiame foną.
Kaip gerai atrodyti savo verslo portrete?
Visada turėkite šypseną ar draugišką išraišką.
Nukreipkite veidą į fotoaparatą. Venkite ryškių spalvų, drąsių raštų ir didelių gabaritų drabužių. Šie elementai atitraukia nuo veido.
Nešiokite akinius, jei juos nešiojate visą laiką. Savo verslo įvaizdyje jūs gi norite atrodyti autentiškai.
Ar makiažas būtinas?
Makiažas moteriams, neprivalomas, bet labai rekomenduojamas moterims. Kadangi verslo portretai visada fotografuojami su blykstemis, profesionalus foto makiažas suteikia odai natūralią, gerai prižiūrimą išvaizdą ir išvengia nepageidaujamo odos blizgio.
Kas renka nuotraukas retušavimui?
Galite pasitikėti šita darbą mums arba pasirinkti nuotraukas patys. Po fotosesijos išsiunčiame jums nuorodą į nuotraukas debesų saugykloje, kur galesite pasirinkti jums patinkančias nuotraukas retušavimui.
Ar galiu pasirinkti daugiau nuotraukų nei planuota?
Taip, kiekvienos papildomos nuotraukos retušavimas kainuoja 10 eurų.
PRAŠOME UŽPILDYTI FORMĄ
Jūsų e-paštas
Vardas
Pasirinkitė fotosesija
Papildomai
Pasirinkite norimą datą
Papildoma informacija