Jūsų investicija į
pagrindinį rinkodaros įrankį
VERSLO PORTRETAS
Kodėl verslo portretas yra svarbūs?
Verslas keičiasi. Tiesioginiai susitikimai yra retesni, tačiau žmogiškieji ryšiai ir toliau teikiami pardavimus ir sėkmingus verslo santykius. Verslo portretas mūsų studijoje yra daug daugiau nei tik nuotrauka - tai rinkodaros įrankis. Beveik tikrai, kad prieš tai, kai žmonės susisieks su jumis, jūsų būsimi klientai ištirs, kaip jūs atrodote, norėdami pamatyti, su kuo jie bendradarbiaus. Dalykinis portretas pristato jus visose socialinėse platformose, tokiose kaip LinkedIn, Facebook ir Instagram.
Imonių svetaines dabar prideda savo darbuotojų nuotraukas, tai padėda draugiškam įmonių pristatimui. Turint vieno stiliaus nuotraukas, jūsų komanda atrodo profesionaliai ir vieningai. Aukštos kokybės portretai rodo, kad jūs rūpinatės savo verslo įvaizdžiu, todėl rūpinatės savo darbui.
Profesionalus portretas suteiks savo darbuotojams pasididžiavimo jausmą. Jie gerai jaučiasi dėl savo darbo vietos ir vaidmens įmonėje.
Daugelis profesionalų pasirenka įterpti nuotrauką į savo elektroninio pašto parašą. Derėjimas su visomis šiomis profilio nuotraukomis sukurs tvirtas jūsų įmonės prekės ženklo įvaizdį.
Fotostudijos Vadovas
Aleksey Kotin
Kaip mes dirbame
 • Pagrindinė idėja
  Padaryti kokybišką nuotrauką svarbu, bet dar svarbiau perteikti vertingą informaciją apie save tikslinei auditorijai.
  Kokią žinutę fotografija turėtų perduoti ją matontiems?
  Fotografija leidžia perteikti visiškai kitokias savybes – rimtumą, atvirumą, prieinamumą, pozityvumą, solidumą, draugiškumą, patirtį, statusą, patikimumą, tikslingumą ir kt.
  Žinoma, fotosesijos metu galima daryti nuotraukas, kurios skirtingais naudojimo atvejais turi skirtingas reikšmes.
 • Individualus požiūris
  Gali atrodyti, kad verslo portretas, ypač kai pasirenkate greitąjį variantą arba kai mes fotografuojame įmonės darbuotojus su laiko limitu, yra kaip paso nuotrauka: fotografas tiesiog pasakys, kaip pasukti galvą, paspaus mygtuką ir baigta. Ne, mes taip nedirbame. Mūsų principas – individualus požiūris.
  Net ir per trumpą laiką turėsime laiko surasti Jums sėkmingiausias pozas, emocijas, parinksime apšvietimą.
  Jei turite iš anksto paruo6tas reikalavimus fonui, apšvietimui ir pan., mes juos įvykdysime.
 • Dirbame rezultatui
  Mes labai mylime savo darbą. Ir mums svarbiausias yra rezultatas, jis turėtų patikti ir jums, ir mums.
  Būkite pasiruošę, kad fotosesija baigsis, kai mes tikrai žinome, kad kadrai pavyko puikiai.
  Dėl tos pačios priežasties neapdorotų nuotraukų nepateikiame. Tai turbūt pelninga ir paprasta – paspausti mygtuką, gauti pinigus ir pamiršti. Bet mums neįdomu.
  Jūs renkatės mus, nes jums patinka mūsų gatavas nuotraukas. Jums patinka mūsų nuotraukos, nes savo darbą atliekame su meile.
Asmeninių verslo portretų kainos
Patogus ir prieinamas pasirinkimas kiekvienam
EXPRESS
50, 30 minučių, 3 nuotraukos
 • Idealiai tinka tiems, kuriems reikia kelių nuotraukų ir iš anksto žinantiems, kaip jos bus naudojamos. Šio laiko dažniausiai pakanka jums vieną kartą persirengti, o mums bent kartą pakeisti foną.
  Į kainą įeina 3 retušuotos nuotraukos
 • Papildoma nuotrauka - +5
UŽSAKYTI
STANDARTAS
90, 1 valanda, 10 nuotraukų
 • Ši fotosesija tiks tiems, kurie nori turėti daugiau skirtingų nuotraukų, kurie nori pakeisti kelis drabužių komplektus, fotografuotis ant skirtingų fonų.
  Į kainą įeina 10 retušuotos nuotraukos.
 • Grimas / makiažas / šukuosena - nuo 30
 • Papildoma nuotrauka - +5
UŽSAKYTI
INDIVIDUALINĖ
nuo 150 евро, nuo 2 valandų
 • Pasirinkimas neskubantiems, norintiems vienos fotosesijos metu sukurti daugiau įvaizdžių. Arba paderinti dalykinę ir asmeninę fotosesiją. Iš anksto aptarsime visas būsimos fotosesijos detales: išvaizdą, aprangą, nuotraukų skaičių, pagaminsime nuotaikų moodboardą ir kt.
 • Grimas / makiažas / šukuosena - nuo 30
 • Stilisto paslaugos - nuo 120
UŽSAKYTI
Puikus pasiūlimas įmonėms
Žinome, kaip patogu svetaineje iš karto pamatyti kainą, mes patys laikomės atviriausios kainų politikos.
Tačiau užsakant portretus darbuotojams, yra daugybė variantų ir detalių, kurios turi įtakos sąnaudoms, jų nežinant, neįmanoma pateikti teisingos kainos.

Todėl prašome užpildyti trumpą formą. Suprasdami Jūsų poreikius ir pageidavimus, kuo greičiau pateiksime puikų kainos pasiūlymą.
D.U.K.