FOTOSTUDIJA SO:VA
vieta, kur galėsite realizuoti savo idėjas

FOTOSTUDIJOS NUOTRAUKOS
PRO-LYGIO FOTOSTUDIJA,
kur patogu tiek profesionalams, tiek ir pradejančiams
Nepriklausomai nuo to, ar esate profesionalas, turintis didelę fotografavimo studijoje patirtį, ar niekada ne fotografavote studijoje, jums bus vienodai patogu, ir mes esame tikri, kad pasieksite puikų rezultatą.
Fotografuoti studijoje nėra baisu ir nėra sunku! Jei neturite daug patirties, mielai papasakosime, kaip nustatyti savo fotoaparatą ir apšvietimo įrangą, kurias lempas prasminga naudoti konkrečiu atveju. Mes nepaliksime jūsų akis į akį su nežinoma nauja technika. Ateikite pas mūs ir įgysite naujos patirties bei motyvacijos fotografuoti!
O profesionalai, turintys mūsų įrangą ir priedus, galės greitai pradėti darbą ir efektyviai išnaudoti laiką.
ĮRANGOS SARAŠAS
3х Elinchrom ELC Pro HD 1000 blykštes
Pastovi šviesa 2x Godox VL150
EL-Skyport Transmitter Plus
Elinchrom HS Skyport Transmitter Canon
Elinchrom HS Skyport Transmitter Fujifilm
Elinchrom Octabox 175 cm
2х Stripbox 30х160 cm
Elinchrom Beauty Dish 75 cm
2х Elinchrom reflekoriai
Elinchrom reflektoris 21 cm
Grid set Elinchrom 21 cm
Elinchrom color gels
========================
Gerve ant ratukų Kupo Junior Boom stand
Stovai ant ratukų: 2x Kupo 121
Stovai: 2x Visico
Fonų laikymo sistema 2.72 m
Popieriai fonai - baltas, pilkas, juodas
Mobili siena - viena puse betoninė, kita - baltų plitų
Medžiaginiai fonai

AKSESUARAI IR PATOGUMUS
GRIMO KAMBARYS
WC
VIRTUVĖ
KAVOS APARATAS
JBL BLUETOOTH KOLONĖLĖ

SOFA
KEDES
FOTELIS
ĮVAIRIASPALVIAI ŠIRMOS
MEDINIAI FONAI
STALAS SKIRTAS MAKRO FOTOGRAFIJAI
DAUG INDŲ MAISTO FOTOGRAFIJAI
GĖLĖS
GITARA
FOTOSTUDIJOS PLANAS
MŪSŲ PRANAŠUMAI
Pro-lygio įranga
Fotostudijos širdis - apšvietimo įranga. Mes pasirinkome aukščiausią Šveicarijos gamintojo Elinchrom ELC HD Pro 1000 blykštes . Mes taip pat naudojame geriausius šviesos keitiklius: šviesdėžės, atšvaitus ir kt.
Patirtis
Fotografijos srityje dirbame daugiau nei dešimt metų. Esame pasirengę pasidalyti savo patirtimi ir žiniomis tiek su klientais, kurie atvyko pas mus fotosesijai, tiek su tais, kurie nuomojasi fotostudiją.
Komfortas ir patogumai
Esame tikri, kad produktyviam darbui būtinos ne tik įranga, bet ir sąlygos. Todėl mūsų studijoje yra viską, ko jums reikia - tualetas, makiažo kambarys, pilnai įrengta virtuvė - vieta, kur galite atsipalaiduoti ir pavalgyti.
Vieta
Mūsų studija yra miesto centre, Basanavičaus gatvėje. Mus lengva pasiekti viešuoju transportu ar automobiliu. Studija yra pirmame aukšte. Mus labai lengva rasti.
Lankstumas
Įrangos, lengvų purkštukų, fono ir interjero daiktų rinkinys leidžia pakeisti aplinką, kurioje vyksta fotografavimas. Pavyzdžiui, galite naudoti gražių didelių langų šviesą, o po poros minučių uždaryti žaliuzes ir užtikrinti visišką tamsą.
Veiksmingumas
Jūsų laikas turėtų būti naudojamas kaip įmanoma efektyviau. Mes suteikiame galimybę savarankiškai pasirinkti ir rezervuoti laiką fotografavimui. Darbui galite naudoti belaidį internetą ir kitus studijos patogumus.
+370 61623416
info@sova.lt
Basanavičiaus g. 29, Vilnius
Informuojame, kad sova.lt svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku
Close